shorty co to znaczy
Co znaczy Shorty u dentysty?. Definicja służące wszędzie tam, gdzie jest niewiele miejsca na.

Czy pomocne?

Definicja Shorty

Co znaczy SHORTY: Implanty najkrótsze, jakie są dostępne na rynku. Shorty są służące wszędzie tam, gdzie jest niewiele miejsca na przykład: między jamą ustną a zatoką, wtedy nie musimy podnosić zatoki, albo nad nerwem żuchwowym.

Definicja Przeszczep Łącznotkankowy:
Co to jest łącznej, przy regeneracji tkanek miękkich w celu na przykład zakrycia recesji dziąsła. Recesja dziąsła znaczy obnażenie powierzchni korzenia zęba z powodu ubytku tkanek przyzębia brzeżnego. Brzeg shorty co znaczy.
Definicja Materiały Kościotwórcze:
Co to jest sytuacjach przed zabiegiem wprowadzenia wszczepów dentystycznych konieczne jest zregenerowanie ubytków tkanki kostnej albo tkanek przyzębia. Do przeprowadzenia zabiegu konieczne jest wykorzystanie shorty krzyżówka.
Definicja Gingiwektomia:
Co to jest specjalistyczny zabieg chirurgiczny opierający na zmniejszeniu masy dziąsła dla potrzeb protetycznych albo implantologicznych, pozwalający na dokładniejsze wykonanie prac protetycznych. Zabieg shorty co to jest.
Definicja Kiretaż Zamknięty:
Co to jest To jest zabieg opierający na głębokim oczyszczeniu korzeni zębowych (najczęściej przy chorobach przyzębia shorty słownik.
Definicja Proteza Szkieletowa:
Co to jest fizjologicznie przenosząca siły żucia, trzon protezy wykonany jest z metalu, co sprawia, iż stabilnie i mocno trzyma się podłoża. Nie uszkadza przyzębia. Z punktu widzenia medycznego proteza shorty czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: