tipping co to znaczy
Co znaczy Tipping. Czym jest wierzchołku korzenia pozostającym na swoim miejscu /nachylenie/, jest.

Czy pomocne?

Definicja Tipping

Co znaczy TIPPING: zmiana nachylenia koron zmiana położenia korony zęba przy wierzchołku korzenia pozostającym na swoim miejscu /nachylenie/, jest najprostszym do uzyskania ruchem zębów, środek obrotu znajduje się na korzeniu zęba, a korona przemieszcza się w kierunku mniejszego oporu. im bliżej wierzchołka korzenia zęba znajduje się środek obrotu, tym mniejsza jest zmiana kątowa /większe przesunięcie na końcach dźwigni/. umiejscowienie środka obrotu zależy od wielkości przyłożonej siły.
siła 25-40g - środek obrotu w 1/3 wysokości korzenia od wierzchołka,
Definicja Techniki Opracowywania:
Co to jest Wahadłowa 2 Okrężna 3 Włóż Obróć Wyciągnij 4 Zrównoważona Wahadłowa wykorzystuje się przy oporze w kanale,narzędzie dociska się i obraca o 30* /ruch nakręcania zegarka/,pilniki C i K, Okrężna tipping co znaczy.
Definicja Trzypunktowy Kontakt Żucia:
Co to jest zachowany kontakt zębów w protezach całkowitych w czasie ruchów bocznych po stronie pracującej i balansującej tipping krzyżówka.
Definicja Testy Herbsta:
Co to jest indywidualna spada przy ustach półotwartych: szczęka - skracanie od strony przedsionka, żuchwa - skracanie na całym pobrzeżu, Szczęka x3 I - śpiew /szerokie otwarcie ust/ - obustronnie, od guza tipping co to jest.
Definicja Tori Mandibulae:
Co to jest guz żuchwy/ powstaje tylko u pacjentów bezzębnych po usunięciu ostatnich zębów w trójkącie zatrzonowcowym tipping słownik.
Definicja Typy Połykania:
Co to jest czynność połykania poprzez 14 godz. w ciągu doby, Infantylny język wysunięty,uszczelnia łuki zębowe,usta rozchylone, jest normą do 18 miesiąca życia /2,5-3,0 roku życia/, przetrwały infantylny typ tipping czym jest.

Czym jest Tipping znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: