mousse tooth co to znaczy
Co znaczy Tooth Mousse. Czym jest Instrukcja 5 Podobne Artykuł /szkliwo w płynie/ bezcukrowy.

Czy pomocne?

Definicja Tooth Mousse

Definicja z ang. Tooth Mousse, z niem. Tooth Mousse.

Co to znaczy: Lista treści
1 Artykuł
2 Wskazania
3 Przeciwwskazania
4 Instrukcja
5 Podobne
Artykuł
/szkliwo w płynie/ bezcukrowy preparat przywracający równowagę mineralną twardych tkanek zęba do miejscowego stosowania posiadający biodostępny, fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia Recaldent CPP-ACP (Casein Phosphopeptide - Amorphous Calcium Phosphate), wiążący się z błoną śluzową, płytką nazębną, bakteriami, biofilmem, hydroksyapatytami stając się źródłem jonów. preparat nie zawiera fluoru, ślina powiększa efektywność preparatu a smak pasty pomaga stymulować wydzielanie śliny. zamykając otwarte kanaliki zębinowe minimalizuje nadwrażliwość zębiny.
smaki: melon, truskawka, tutti-frutti, mięta, wanilia,
Wskazania
przed i po wybielaniu zębów,
po usuwaniu kamienia nazębnego,
po aplikacji związków fluoru,
u pacjentów z erozją, kserostomią, zespołem Sjogrena,
w momencie leczenia ortodontycznego,
u pacjentów podatnych na próchnicę,
u kobiet w ciąży i dzieci <6 roku życia,
Przeciwwskazania
preparat nie powinien być stosowany w razie alergii na białko krowy - kazeinę,
Instrukcja
Wykorzystywanie w gabinecie stomatologicznym: I. Aplikacja z użyciem łyżki indywidualnej
1. Przed użyciem łyżkę indywidualną oczyścić dokładnie pod bieżącą wodą.
2. Wycisnąć obfitą warstwę GC Tooth Mousse do łyżki i nałożyć ją na górny i/albo dolny łuk zębowy.
3. Pozostawić łyżkę w jamie ustnej poprzez przynajmniej 3 minuty.
4. Wyjąć łyżkę.
5. Poinstruować pacjenta, by językiem rozprowadził pozostały GC Tooth Mousse po całej jamie ustnej. Pouczyć pacjenta, by utrzymał pastę w ustach możliwie najdłużej (1-2 min.) unikając odpluwania i opóźniając przełykanie śliny. Im dłużej GC Tooth Mousse i ślina pozostaną w jamie ustnej, tym bardziej efektywny będzie wynik.
6. Poprosić pacjenta, by wypluł i jeśli to możliwe unikał płukania. Pozostały na powierzchni GC Tooth Mousse można zostawić do stopniowego wchłonięcia. Polecić pacjentowi, by nie jadł i nie pił poprzez 30 min. po aplikacji.
7. Pozostałości GC Tooth Mousse w łyżce spłukać //albo usunąć szczoteczką pod bieżącą wodą bezpośrednio po zastosowaniu. II. Aplikacja bez użycia łyżki:
1. jeśli to jest konieczne usunąć nadmiar śliny z powierzchni zębów przy zastosowaniu kulki z waty ///albo wałka ligniny, NIE ma potrzeby osuszania sprężonym powietrzem.
2. Nałożyć odpowiednią liczba GC Tooth Mousse na powierzchnie zębów przy zastosowaniu gąbki, palca w gumowej rękawiczce ////albo w trudnych przestrzeniach międzyzębowych szczoteczki do czyszczenia powierzchni międzyzębowych.
3. Pozostawić GC Tooth Mousse na zębach poprzez przynajmniej 3 minuty.
4. Następnie poinstruować pacjenta, by językiem rozprowadził pozostały GC Tooth Mousse po całej jamie ustnej. Zalecić pacjentowi, by utrzymał pastę w ustach możliwie najdłużej (następne 1-2 minuty) unikając odpluwania i opóźniając przełykanie śliny. Im dłużej GC Tooth Mousse i ślina pozostaną w jamie ustnej, tym bardziej efektywny będzie wynik.
5. Poprosić pacjenta, by wypluł i jeśli to możliwe unikał płukania. Pozostały na powierzchni GC Tooth Mousse można zostawić do stopniowego wchłonięcia. Polecić pacjentowi, by nie jadł i nie pił poprzez 30 min. po aplikacji.


Wykorzystywanie w domu:
III. Dzienna aplikacja po umyciu zębów wedle zaleceniami lekarza dentysty 1. Nałożyć wystarczającą liczba GC Tooth Mousse na górne i dolne zęby. liczba odpowiadająca wielkości ziarna grochu jest min. wymaganą dla każdego łuku zębowego. Pasta powinna być nałożona na powierzchnie zębów przy zastosowaniu czystego suchego palca /////albo wacika. Do trudnych powierzchni (między zębami) użyć szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych //////albo nitki dentystycznej pokrytej GC Tooth Mousse.
2. Pozostawić GC Tooth Mousse na zębach poprzez przynajmniej 3 minuty.
3. Następnie używając języka rozprowadzić pozostały GC Tooth Mousse po całej jamie ustnej. Utrzymać pastę w ustach możliwie najdłużej ((następne 1-2 minuty), unikając odpluwania i opóźniając przełykanie śliny. Im dłużej GC Tooth Mousse i ślina pozostaną w jamie ustnej, tym bardziej efektywny będzie wynik. 4. Wypluć i jeśli to możliwe unikać płukania. Pozostały na powierzchni GC Tooth Mousse można zostawić do stopniowego wchłonięcia. Nie jeść i nie pić poprzez 30 min. po aplikacji.
IV. Aplikacja nocna po umyciu zębów wedle zaleceniami lekarza dentysty 1. Nałożyć wystarczającą liczba GC Tooth Mousse na górne i dolne zęby. liczba odpowiadająca wielkości ziarna grochu jest min. wymaganą dla każdego łuku zębowego. Pasta powinna być nałożona na powierzchnie zębów przy zastosowaniu czystego suchego palca ///////albo wacika. Do trudnych powierzchni (((między zębami) użyć szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ////////albo nitki dentystycznej pokrytej GC Tooth Mousse. 2. Pozostawić GC Tooth Mousse na zębach poprzez przynajmniej 3 minuty.
3. Następnie używając języka rozprowadzić pozostały GC Tooth Mousse po całej jamie ustnej. Utrzymać pastę w ustach możliwie najdłużej (((następne 1-2 minuty), unikając odpluwania i opóźniając przełykanie śliny. Im dłużej GC Tooth Mousse i ślina pozostaną w jamie ustnej tym bardziej efektywny będzie wynik.
4. Wypluć i jeśli to możliwe unikać płukania. Pozostały na powierzchni GC Tooth Mousse można zostawić na noc do stopniowego wchłonięcia. Nie jeść i nie pić poprzez 30 min. po aplikacji. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
1. Po każdym zastosowaniu od razu zakręcać tubkę i usuwać pozostałości pasty /////////albo wilgoć wokół szyjki tubki i z nakrętki.
2. w razie kontaktu z gałką oczną, natychmiast przepłukać wodą i skonsultować się z lekarzem specjalistą.
3. Plamy na odzieży można sprać wodą.
4. Symptomy obrzęku naczynioruchowego mogą sygnalizować nadwrażliwość //////////albo alergię na konserwanty zawierające benzoesan ///////////albo inne komponenty produktu takie jak środki smakowe. W takim przypadku przerwaćwykorzystywanie produktu i skierować pacjenta do lekarza specjalisty.
więcej informacji: gceurope.com prezentacja prezentacja
Podobne
Bifluorid
Remin Pro

Czym jest Tooth Mousse znaczenie w Słownik na T .