vademecum psychologii co to znaczy
Co znaczy psychologii społecznej - 115 pomysłów?. Co to jest zastosowaniem w praktyce podstawowych.

Czy pomocne?

Vademecum psychologii społecznej - 115 pomysłów na lepsze życie

Definicja z ang. Vademecum social psychology - 115 ideas for a better life, z niem. Vademecum Sozialpsychologie - 115 Ideen für ein besseres Leben.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Astrum, Wrocław 2000, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,207 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.28 kg
Zagadnienia: vademecum psychologii
ISBN: ISBN 83-7249-050-3
Opis: Vera F. Birkenbihl odpowiada na pytania powiązane z zastosowaniem w praktyce podstawowych zasad psychologii społecznej. Tematyka tej książki dotyczy samoświadomości, kariery, komunikowania i podejścia do siebie i innych. Autorka radzi pomiędzy innymi, jak poradzić sobie z trudnymi zadaniami, sytuacjami stresowymi, gniewem, depresją, poirytowaniem i innymi emocjami, z którymi stykamy się na co dzień, w życiu rodzinnym i w pracy. Odpowiedzi te oparte są na jej wieloletnich doświadczeniach wyniesionych z seminariów i wykładów prowadzonych przez nią dla pracowników przedsiębiorstw liczących się na rynku światowym. Porady przedstawione w tej książce zostały sprawdzone w praktyce i okazały się pomocne wielu ludziom w porozumieniu się z samym sobą i z otoczeniem.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na V .