hipoteza pest pest hypothes co to znaczy
Definicja hipoteza PEST (ang. PEST - hypothesis). Czym jest obecność jednego lub więcej regionu.

Czy pomocne?

Definicja hipoteza PEST (ang. PEST - hypothesis)

Co znaczy HIPOTEZA PEST (ANG. PEST - HYPOTHESIS):

Opis hasła
hipoteza, zgodnie z którą obecność jednego lub więcej regionu bogatego w prolinę (P), kwas glutaminowy (E), serynę (S) i treoninę (T) w pierwszorzędowej strukturze białka nadaje mu podatność na wewnątrzkomórkową proteolizę.

Definicja Haptokoryna (Ang. Haptocorrin):
Co to jest Opis hasła białko osocza kurczęcia, wiąże witaminę B12 hipoteza pest (ang. pest - hypothesis) co znaczy.
Definicja Hormonotoksyny (Ang. Hormonotoxins):
Co to jest Opis hasła konjugat hormonów peptydowych z toksynami peptydowymi, np. owczy hormon luteinizujący-gelonina hipoteza pest (ang. pest - hypothesis) krzyżówka.
Definicja Hepanoidy (Ang. Hepanoids):
Co to jest Opis hasła pentacykliczne, sterolo-podobne cząsteczki występujące w bakteriach i niektórych roślinach. Ich macierzystym związkiem jest hepan (C30), syntetyzowany z kwasu mewalonowego hipoteza pest (ang. pest - hypothesis) co to jest.
Definicja Heptokoryna (Ang. Heptocorrin):
Co to jest Opis hasła glikoproteina wiążąca kobalaminę. In vitro ulega degradacji pod wpływem proteinaz i płynu jelitowego wołu, podczas gdy czynnik wewnątrzpochodny jest oporny na trawienie hipoteza pest (ang. pest - hypothesis) słownik.
Definicja Heparan (Ang. Heparan):
Co to jest Prekursor siarczanów heparanu i heparyn, wytwarzany w aparacie Golgiego prawdopodobnie wszystkich komórek zwierzęcych. Synteza heparanu zachodzi poprzez naprzemienne dołączanie reszt N hipoteza pest (ang. pest - hypothesis) czym jest.

Czym jest hipoteza PEST (ang. PEST - hypothesis) znaczenie w Słownik na H .

  • Dodano:
  • Autor: