beksualizm co to znaczy
Co oznacza Biseksualizm. Definicja seksualne zarówno płcią przeciwną, jak i tą samą czyli danej.

Czy pomocne?

Definicja Biseksualizm

Co to jest BISEKSUALIZM: Biseksualizm - to zainteresowanie seksualne zarówno płcią przeciwną, jak i tą samą czyli danej osobie podobają się kobiety i mężczyźni.


Definicja Biopsja Cienkoigłowa:
Co to jest Biopsja cienkoigłowa - polega na nakłuciu cienką igłą miejsca wobec, którego są podejrzenia zmiany chorobowe. Pobrany materiał poddaje się badaniu histopatologicznemu biseksualizm co to jest.
Definicja Bor:
Co to jest pierwiastkiem śladowym w organizmie, służy do zatrzymywania wapnia w kościach.Jego niedobór powoduje utratę wapnia i demineralizację kości.Lekarze zalecają przyjmowanie 3mg boru dziennie. Jego biseksualizm definicja.
Definicja Biopsja:
Co to jest to polega na pobraniu od pacjenta tkanki wobec, której są podejrzenia zmian chorobowych, materiał pobiera sie w celu jego zbadania. Tkankę pobiera się podczas zabiegu operacyjnego lub za pomocą biseksualizm co znaczy.
Definicja Bulimia:
Co to jest od greckiego słowa oznaczającego wilczy apetyt. Osoba cierpiąca na tę chorobą cechuje się ogromnym apetytem i nie może się powstrzymać od pochłaniania coraz większych ilości jedzenia. Osoba taka biseksualizm słownik.
Definicja Badanie Holtera:
Co to jest badanie to polega na obserwacji przez dobę pracy mięśnia sercowego za pomocą urządzenia rejestrującego. Pacjent ma przyklejone na klatce piersiowej elektrody, które przesyłają sygnały do urządzenia biseksualizm znaczenie.

Czym jest Biseksualizm znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: