beksualizm co to znaczy
Co oznacza Biseksualizm. Definicja seksualne zarówno płcią przeciwną, jak i tą samą czyli danej.

Czy pomocne?

Definicja Biseksualizm

Co to jest BISEKSUALIZM: Biseksualizm - to zainteresowanie seksualne zarówno płcią przeciwną, jak i tą samą czyli danej osobie podobają się kobiety i mężczyźni.


Definicja Bulimia:
Co to jest od greckiego słowa oznaczającego wilczy apetyt. Osoba cierpiąca na tę chorobą cechuje się ogromnym apetytem i nie może się powstrzymać od pochłaniania coraz większych ilości jedzenia. Osoba taka biseksualizm co znaczy.
Definicja By-Passy:
Co to jest operacja kardiochirurgiczna polegająca na wszczepieniu pomostów aortalno - wieńcowych, które pozwalają ominąć przeszkody, które uniemożliwiają przepływ krwi. Pomosty robi się z żył pobranych z biseksualizm krzyżówka.
Definicja Bor:
Co to jest pierwiastkiem śladowym w organizmie, służy do zatrzymywania wapnia w kościach.Jego niedobór powoduje utratę wapnia i demineralizację kości.Lekarze zalecają przyjmowanie 3mg boru dziennie. Jego biseksualizm co to jest.
Definicja Badanie Ultradźwiękowe:
Co to jest ultradźwiękowe (ultrasonografia, USG) - badanie to polega na tym, że fale dźwiękowe o określonej częstotliwości przenikają przez tkanki. Badanie jest bezpieczne, bezinwazyjne i niebolesne, może być biseksualizm słownik.
Definicja Bezmocz:
Co to jest do niego, gdy dorosły człowiek oddaje mniej niż 100 ml moczu na dobę. Taki stan może zagrażać życiu ponieważ nie są wydalane wraz z moczem toksyny z organizmu.Bezmocz wymaga pilnej wizyty u lekarza biseksualizm czym jest.

Czym jest Biseksualizm znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: