płciowe cechy co to znaczy
Co oznacza Cechy płciowe. Definicja kobietę od mężczyzny. Do pierwszorzędnych cech zalicza się.

Czy pomocne?

Definicja Cechy płciowe

Co to jest CECHY PŁCIOWE: Cechy płciowe - to cechy odróżniające kobietę od mężczyzny. Do pierwszorzędnych cech zalicza się gruczoły płciowe u mężczyzn jądra, u kobiet jajniki. Drugorzędowe to narządy płciowe, które biorą udział w procesie rozmnażania, trzeciorzędowe to budowa ciała, rozwój mięśni, tkanki tłuszczowej, owłosienie, brzmienie głosu. Najbardziej kształtują sie w okresie dojrzewania.


Definicja Cholinesteraza (CHE):
Co to jest enzym ten wytwarzany jest w wątrobie. Na podstawie wyników CHE stwierdza się czy wątroba jest w stanie wytwarzać dostateczną ilość enzymów, przed operacją lekarz stwierdza ryzyko związane z cechy płciowe co znaczy.
Definicja Chemioterapia:
Co to jest Chemioterapia - to rodzaj leczenia polegający na podawaniu pojedynczo lub w różnych kombinacjach leków przeciwnowotworowych cechy płciowe krzyżówka.
Definicja Chrom:
Co to jest minerałów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.Mechanizm jego działania nie jest do końca stwierdzony, wiadomo że w pewien sposób wspomaga insulinę w dostarczaniu do krwi glukozy cechy płciowe co to jest.
Definicja Cholesterol HDL:
Co to jest nazywany jest dobrym cholesterolem ponieważ przenosi on cholesterol LDL do wątroby, gdzie zostaje poddany metabolizmowi i całkowitemu usunięciu z organizmu. Na stężenie frakcji HDL cholesterolu maja cechy płciowe słownik.
Definicja Cięcie Cesarskie:
Co to jest to zabieg chirurgiczny wykonywany w przypadkach, gdy kobieta nie może urodzić dziecka o własnych siłach. Zabieg polega na rozcięciu powłoki brzusznej i macicy, aby wyciągnąć dziecko.Jeśli cesarskie cechy płciowe czym jest.

Czym jest Cechy płciowe znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: