wreszcie koniec bólem znane co to znaczy
Co znaczy bólem - znane i nieznane terapie?. Co to jest indywidualnie i zależy od wielu czynników.

Czy pomocne?

Wreszcie koniec z bólem - znane i nieznane terapie

Definicja z ang. Finally, end the pain - known and unknown therapies, z niem. Schließlich beenden die Schmerzen - bekannte und unbekannte Therapien.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Interspar, Warszawa 2006, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,103 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.13 kg
Zagadnienia: wreszcie koniec bólem znane
ISBN: ISBN 83-89384-77-9
Opis: Nasze odczuwanie bólu jest bardzo zróżnicowane indywidualnie i zależy od wielu czynników: od rodzaju osobowości, od metody, w jaki zostaliśmy wychowani, od naszego stanu psychofizycznego w chwili wystąpienia bólu, od okoliczności, które go poprzedzały i które mu towarzyszyły, i od naszej wiedzy na temat skutków bólu. Ból jest zjawiskiem znanym każdemu i mimo tj. przeżyciem indywidualnym i nieporównywalnym z żadnym innym. Może być zwykłym, kompletnie wytłumaczalnym sygnałem o uszkodzeniu tkanki albo tajemniczym zjawiskiem bez organicznej powody. W tym ostatnim przypadku, albo jeżeli ból jest chroniczny albo uporczywie nawracający, dla cierpiącego stanowi źródło stałego obciążenia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, i na dłuższą metę może doprowadzić do prawdziwych spustoszeń w organizmie. Naturalne sposoby zwalczania bólu, które prezentujemy, powinny pomóc w takich przykrych dolegliwościach.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na W .