księżniczki pomocą słowa co to znaczy
Co znaczy Jak za pomocą słowa przeobrazić?. Co to jest zajęć seminaryjnych prowadzonych poprzez.

Czy pomocne?

Z żab w księżniczki. Jak za pomocą słowa przeobrazić siebie i swoje życie?

Definicja z ang. From frogs to princesses. Like using the word transform yourself and your life?, z niem. Von Fröschen Prinzessinnen. Wie das Wort selbst und Ihr Leben verändern?.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Gdańsk 2001, wyd. 2, Oprawa: miękka foliowana,197 str., Wymiary: 145*205 mm
Zagadnienia: księżniczki pomocą słowa
ISBN: ISBN 83-87957-45-3
Opis: Pod tym dziwnym i zachęcającym tytułem kryje się zapis zajęć seminaryjnych prowadzonych poprzez Gandlera i Grindera, twórców NLP. Wartki, żywy język książki, treść zawarta w dialogach, a również bezpośrednia forma przedstawionych technik terapeutycznych sprawiają, iż ludzie niechętnie usposobieni do psychoterapii mogą ulec urokowi ej sposoby. Podręcznik "Z żab w księżniczki" dla wielu może stać się objawieniem, gdyż otwiera nowe możliwości dokonywania pożądanych zmian nie tylko u klientów, lecz także we własnym rozwoju. Jak gdyż przekonują autorzy, wystarczy użyć odrobinę magii, aby zmienić swój sposób widzenia, słyszenia i odczuwania świata i nauczyć się na nowo postrzegać rzeczywistość i uwolnić się od ograniczeń. Owa magia nie ma jednak nic wspólnego z okultyzmem. Z doświadczenia autorów wynika, iż czarodziejska różdżka kryje się w wewnętrznych zasobach każdego człowieka, umiejętność ich zastosowania prowadzi zaś do pełnego i satysfakcjonującego życia.
Spis treści:
  • 1. Doświadczenia sensoryczne
  • 2. Zmienianie osobistej historii i organizacji
  • 3. Odkrywanie nowych dróg

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .