zakażenia układu oddechowego co to znaczy
Co znaczy oddechowego. Podręcznik z testami?. Co to jest zakażeniami dróg oddechowych. Każdy.

Czy pomocne?

Zakażenia układu oddechowego. Podręcznik z testami samosprawdzającymi

Definicja z ang. Respiratory infections. Manual tests samosprawdzającymi, z niem. Infektionen der Atemwege. Manuelle Tests samosprawdzającymi.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Alfa Medica Press, Bielsko-Biała 2001, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,80 str., Wymiary: 230*160 mm , Waga: 0.24 kg
Zagadnienia: zakażenia układu oddechowego
ISBN: ISBN 83-88778-14-5
Opis: Podręcznik złożony jest z opisów 33 przypadków chorych z zakażeniami dróg oddechowych. Każdy sytuacja zawiera dane z historii choroby i opatrzony jest zdjęciem radiologicznym, na podstawie którego należy decydować o rozpoznaniu. W podręczniku przedstawiane są problemy zarówno często, jak i rzadziej spotykane w praktyce ambulatoryjnej i szpitalnej. Przedstawione radiogramy i opisy przypadków klinicznych dobrano w taki sposób, by stanowiły one przykłady zakażeń poszczególnymi patogenami układu oddechowego i pozwoliły czytelnikowi na sprawdzenie swojej wiedzy i wybór optymalnej - jego zdaniem - sposoby postępowania. Mimo iż diagnostyka i leczenie mogą być pod pewnymi względami odmienne w różnych ośrodkach, przedstawione w podręczniku przypadki ilustrują zasady ogólne znajdujące wykorzystanie w poszczególnych przypadkach klinicznych.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na Z .