senalax skutki uboczne co to znaczy
Definicja Frangula alnus|Senna sp. skład. Co to jest przeczyszczające. Stosowanie Senalax K skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Senalax K

Nazwa zagraniczna Senalax K: Frangula alnus|Senna sp.
Składniki leku Senalax K:
  • wyciąg suchy z kory kruszyny,
  • wyciąg suchy z liści senesu.
Forma leku Senalax K: kapsułki
Kategorie: Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Senalax K przeczyszczające
Podobne do Senalax K: Senalax K, kapsułki elastyczne, 30 szt
Zamienniki Senalax K:
Instrukcja Senalax K stosowanie: Zaparcia.DAWKOWANIE:Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia - 1-2 kapsułki na noc. Nie stosować dłużej niż przez 7-10 dni. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia kobiet w ciąży. Nie stosować bezpośrednio po operacji przewodu pokarmowego i w czasie krwawień miesiączkowych.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić dolegliwości żołądkowo-jelitowe (należy wówczas zmniejszyć dawkę leku). Straty potasu mogą prowadzić do zaburzeń w czynności pracy serca i osłabienia mięśni.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy miewasz bóle brzucha o niewyjaśnionej przyczynie.
Dawkowanie Senalax K: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia - 1-2 kapsułki na noc. Nie stosować dłużej niż przez 7-10 dni. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia kobiet w ciąży. Nie stosować bezpośrednio po operacji przewodu pokarmowego i w czasie krwawień miesiączkowych.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić dolegliwości żołądkowo-jelitowe (należy wówczas zmniejszyć dawkę leku). Straty potasu mogą prowadzić do zaburzeń w czynności pracy serca i osłabienia mięśni.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy miewasz bóle brzucha o niewyjaśnionej przyczynie.
Skutki uboczne Senalax K: W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić dolegliwości żołądkowo-jelitowe (należy wówczas zmniejszyć dawkę leku). Straty potasu mogą prowadzić do zaburzeń w czynności pracy serca i osłabienia mięśni.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy miewasz bóle brzucha o niewyjaśnionej przyczynie.
Poinformuj lekarza gdy lek Senalax K: Gdy miewasz bóle brzucha o niewyjaśnionej przyczynie.
Dotyczy:
  • zaparcia,
  • wypróżnienie,
  • jelito grube,
  • osłabiona perystaltyka.

Definicja Frangula alnus|Senna sp.: Co to jest Senalax K lek w Skutki uboczne S .