unifungicid skutki uboczne co to znaczy
Definicja Chlormidazoli hydrochloridum skład. Co to jest przeciwgrzybicze, bakteriostatyczne.

Czy pomocne?

Leczenie Unifungicid

Nazwa zagraniczna Unifungicid: Chlormidazoli hydrochloridum
Składniki leku Unifungicid: chlormidazol
Forma leku Unifungicid: maść
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Unifungicid
  • przeciwgrzybicze,
  • bakteriostatyczne.
Podobne do Unifungicid: Unifungicid, 5% maść, 25 g
Zamienniki Unifungicid:
Instrukcja Unifungicid stosowanie: Miejscowe leczenie drożdżycy, wszystkich postaci grzybicy skóry gładkiej i owłosionej, paznokci, stóp i łupieżu pstrego. Mieszane zakażenia grzybiczo-bakteryjne.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. 2-3 razy dziennie, po uprzednim dokładnym oczyszczeniu skóry, smaruje się maścią miejsca chorobowo zmienione oraz przylegającą do nich skórę. Leczenie należy kontynuować przez 2 tygodnie po ustąpieniu objawów chorobowych. Nie stosować pod opatrunkiem okluzyjnym. Chronić oczy przed kontaktem z preparatem. Nie stosować u dzieci poniżej 11 roku życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Reakcje nadwrażliwości, przejściowe podrażnienie i pieczenie skóry (zazwyczaj ustępuje po 2-3 dniach przerwy w leczeniu).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na chlormidazol.
Dawkowanie Unifungicid: Zewnętrznie. 2-3 razy dziennie, po uprzednim dokładnym oczyszczeniu skóry, smaruje się maścią miejsca chorobowo zmienione oraz przylegającą do nich skórę. Leczenie należy kontynuować przez 2 tygodnie po ustąpieniu objawów chorobowych. Nie stosować pod opatrunkiem okluzyjnym. Chronić oczy przed kontaktem z preparatem. Nie stosować u dzieci poniżej 11 roku życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Reakcje nadwrażliwości, przejściowe podrażnienie i pieczenie skóry (zazwyczaj ustępuje po 2-3 dniach przerwy w leczeniu).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na chlormidazol.
Skutki uboczne Unifungicid: Reakcje nadwrażliwości, przejściowe podrażnienie i pieczenie skóry (zazwyczaj ustępuje po 2-3 dniach przerwy w leczeniu).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na chlormidazol.
Poinformuj lekarza gdy lek Unifungicid: Gdy masz nadwrażliwość na chlormidazol.
Dotyczy:
  • łupież pstry,
  • grzybica paznokci,
  • grzybica stóp,
  • grzybica,
  • drożdżyca.

Definicja Chlormidazoli hydrochloridum: Co to jest Unifungicid lek w Skutki uboczne U .