kość mostek co to znaczy
Definicja MOSTEK (KOŚĆ) w domu. Jak leczyć połączenia stawowe z obojczykami, a niżej po obu.

Czy pomocne?

Jak leczyć Mostek (kość)

Definicja MOSTEK (KOŚĆ): to wydłużona, płaska kość, która przy górnym końcu tworzy połączenia stawowe z obojczykami, a niżej po obu stronach łączy się z żebrami.

Definicja Macica:
Co to jest narządem, o kształcie nieco spłaszczonej gruszki, długości ok. 7 – 9 cm, cieńszym końcem zwróconej ku dołowi. Rozróżnia się w niej dwie zasadnicze części: trzon (grubsza i szersza) i szyjkę (węższą mostek (kość) co to jest.
Definicja Menopauza:
Co to jest terminologii medycznej znaczy ostatnie krwawienie miesiączkowe, po którym poprzez przynajmniej 12 miesięcy miesiączka już nie występuje. U kobiet w Polsce ostatnia miesiączka przeważnie występuje mostek (kość) definicja.
Definicja Mocznica:
Co to jest to zespół objawów pojawiający się w ostrej i przewlekłej niewydolności nerek. To zaburzenie i upośledzenie czynności wydalniczej i regulacyjnej nerek, które powstaje w wyniku gromadzenia się (w mostek (kość) co znaczy.
Definicja Mutacje Somatyczne:
Co to jest występujące w komórkach somatycznych organizmu (a więc wszystkich występujących w ciele poza komórkami płciowymi). Nie są dziedziczne, lecz mogą doprowadzić do poważnych chorób, na przykład mutacja mostek (kość) słownik.
Definicja Mutacja Dynamiczna:
Co to jest zmiennym charakterze, tzn. dochodzi do gromadzenia się zmian w następnych pokoleniach. Najczęściej polega ona na kopiowaniu fragmentu genu (na przykład tripletów nukleotydowych), co determinuje mostek (kość) znaczenie.

Definicja Mostek (kość) w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: