mukowcydoza co to znaczy
Definicja MUKOWISCYDOZA (CF) w domu. Jak leczyć zewnątrzwydzielniczych, pierwotnie obejmująca układ.

Czy pomocne?

Jak leczyć Mukowiscydoza (CF)

Definicja MUKOWISCYDOZA (CF): to dziedziczna choroba genetyczna gruczołów zewnątrzwydzielniczych, pierwotnie obejmująca układ trawienny i oddechowy, zwykle charakteryzująca się przewlekła obturacyjną chorobą płuc, niewydolnością zewnątrzwydzielniczą i nietypowo wysokim stężeniem elektrolitów w pocie.

Definicja Marskość Wątroby:
Co to jest prawidłowej struktury wątroby poprzez guzki regeneracyjne otoczone tkanką włóknistą. U ludzi marskość wątroby jest trwałym uszkodzeniem. Jest zwykle ostatecznym etapem wielu postaci przewlekłego mukowiscydoza (cf) co to jest.
Definicja Mózgowie:
Co to jest czaszki. W jego skład wchodzą: dwie półkule mózgowe, móżdżek i pień mózgu. Półkule mózgowe (kresomózgowie) są właściwą częścią mózgu, osadzoną na pniu mózgu. Obie półkule oddzielone są od siebie mukowiscydoza (cf) definicja.
Definicja Macica:
Co to jest narządem, o kształcie nieco spłaszczonej gruszki, długości ok. 7 – 9 cm, cieńszym końcem zwróconej ku dołowi. Rozróżnia się w niej dwie zasadnicze części: trzon (grubsza i szersza) i szyjkę (węższą mukowiscydoza (cf) co znaczy.
Definicja Mutacje Konstytucyjne:
Co to jest to zmiany w materiale genetycznych osobnika obecne we wszystkich komórkach osobnika, porównaj z: mutacje somatyczne, mutacje germinalne mukowiscydoza (cf) słownik.
Definicja Mykoplazmy:
Co to jest najmniejsze znane bakterie, chorobotwórcze w stosunku do ludzi i zwierząt. Są jedną z głównych przyczyn poważnych chorób układu oddechowego u ludzi. Wywołują choroby zwane mykoplazmozami mukowiscydoza (cf) znaczenie.

Definicja Mukowiscydoza (CF) w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: