półpasożyt co to znaczy
Czym jest PÓŁPASOŻYT. Medycyna asymilacja CO₂), ale przytwierdzona do rośliny?żywiciela, od której.

Czy pomocne?

Co to jest PÓŁPASOŻYT

Co oznacza PÓŁPASOŻYT: - roślina zielona, samożywna w odniesieniu do źródła węgla (asymilacja CO₂), ale przytwierdzona do rośliny?żywiciela, od której pobiera wodę i sole mineralne. Korzenie p. wytwarzają ssawki wnikające do tkanek żywiciela. Na przykład jemioła rosnąca na gałęziach drzew liściastych; p. korzeniowe - pszeniec, świetlik, szelężnik.
Definicja POMPA WIECZKOWA:
Co to jest kostnoszkieletowych: drugi, obok → pompy policzkowej, przedmiot systemu pompowania wody poprzez skrzela. Po wciągnięciu wody do gardzieli i zamknięciu otworu gębowego otwiera się wieczko skrzelowe i półpasożyt co to jest.
Definicja PRZEŻUWACZE:
Co to jest parzystokopytne ssaki (bydło, sarny, antylopy), u których występuje czterokomorowy żołądek (→ żołądek przeżuwaczy). P. nie posiadają enzymów rozkładających celulozę, będącą kluczowym składnikiem półpasożyt definicja.
Definicja PŁASKI KRĘG:
Co to jest zobacz platyceliczny kręg półpasożyt co znaczy.
Definicja PROMIENISTY TYP SYMETRII:
Co to jest symetrii) - typ symetrii w budowie ciała prawie wszystkich roślin naczyniowych i zwierząt osiadłych, rzadko u zwierząt aktywnych. Polega na tym, iż ciało jest zróżnicowane dwubiegunowo; prostopadle półpasożyt słownik.
Definicja PAMPASY:
Co to jest w Ameryce Płd., podobna do stepów. Powstała prawdopodobnie w miejscu wypalonych lasów; charakteryzuje się bujną roślinnością trawiastą i bardzo żyznymi glebami; prawie kompletnie zajęta poprzez półpasożyt znaczenie.

Czym jest PÓŁPASOŻYT znaczenie na Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: