spongina co to znaczy
Czym jest SPONGINA. Medycyna bezwapiennych, decydująca o ich elastyczności i nasiąkalności. Co to.

Czy pomocne?

Co to jest SPONGINA

Co oznacza SPONGINA: - włóknista substancja białkowa, budująca szkielety gąbek bezwapiennych, decydująca o ich elastyczności i nasiąkalności.
Definicja SOLNY GRUCZOŁ:
Co to jest i ptaków: kluczowy, poza nerkami, narząd osmoregulacyjny, wydzielający nadmiar soli w formie roztworu hipertonicznego w stosunku do wody morskiej. S.g. są położone w głowie zwierzęcia spongina co znaczy.
Definicja ŚRÓDSKÓRNIA:
Co to jest roślin naczyniowych: tkanka okrywająca wewnętrzna, odgraniczająca → korę pierwotną od walca osiowego; zwykle dobrze rozwinięta w korzeniach, rzadziej w łodygach; pośredniczy w transporcie wody i soli spongina krzyżówka.
Definicja SUROWICA KRWI:
Co to jest serum) - osocze krwi pozbawione czynników krzepnięcia; żółtawa ciecz pozostała po wytworzeniu skrzepu spongina co to jest.
Definicja SPRZĘŻNICE:
Co to jest grupa glonów zaliczana do gromady → zielenic bądź uznawana za samodzielną gromadę. S. są jednokomórkowe albo tworzą nitkowate kolonie. Mają kilka specjalnych cech struktury komórki: występuje jeden spongina słownik.
Definicja STRUNY ŚCIĘGNISTE:
Co to jest w komorach serca: pasma włóknistej tkanki łącznej zapobiegające wciągnięciu zastawek przedsionkowo?komorowych do przedsionków spongina czym jest.

Czym jest SPONGINA znaczenie na Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: