fluid liposic skutki uboczne co to znaczy
Definicja Carbomerum skład. Co to jest tworzy warstwę ochronną na oku, nawilża powierzchnię oka.

Czy pomocne?

Leczenie Liposic Fluid MP

Nazwa zagraniczna Liposic Fluid MP: Carbomerum
Składniki leku Liposic Fluid MP: karbomer
Forma leku Liposic Fluid MP: żel do oczu
Kategorie: Narządy wzroku i słuchu
Specjalność: Okulistyka
Efekty pożądane Liposic Fluid MP
  • tworzy warstwę ochronną na oku,
  • nawilża powierzchnię oka.
Podobne do Liposic Fluid MP:
  • Liposic Fluid MP, krople żelowe do oczu, 10 ml,
  • Liposic, żel, (imp docel.), 10 g (DR MANN PHARMA).
Zamienniki Liposic Fluid MP:
Instrukcja Liposic Fluid MP stosowanie: Suche zapalenie rogówki i spojówki, inne postacie zespołu suchego oka.DAWKOWANIE:Miejscowo do worka spojówkowego. Trzymać butelkę pionowo nad okiem. Palcem wskazującym jednej ręki delikatnie pociągnąć dolną powiekę do dołu. Przez delikatne ściśnięcie butelki wkroplić po 1 kropli do worka spojówkowego każdego oka, stosować 1-4 razy na dobę. Po otwarciu opakowania używać nie dłużej niż 4 tygodnie. Jeśli w tym samym czasie są stosowane inne krople lub maści do oczu, Liposic Fluid MP należy wkroplić ostatni po 15 minutach. W trakcie stosowania leku nie należy nosić miękkich soczewek kontaktowych. Twarde soczewki kontaktowe należy zdjąć przed podaniem leku i założyć co najmniej 15 minut po podaniu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przemijające zaburzenia widzenia, pieczenie, podrażnienie miejscowe. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Dawkowanie Liposic Fluid MP: Miejscowo do worka spojówkowego. Trzymać butelkę pionowo nad okiem. Palcem wskazującym jednej ręki delikatnie pociągnąć dolną powiekę do dołu. Przez delikatne ściśnięcie butelki wkroplić po 1 kropli do worka spojówkowego każdego oka, stosować 1-4 razy na dobę. Po otwarciu opakowania używać nie dłużej niż 4 tygodnie. Jeśli w tym samym czasie są stosowane inne krople lub maści do oczu, Liposic Fluid MP należy wkroplić ostatni po 15 minutach. W trakcie stosowania leku nie należy nosić miękkich soczewek kontaktowych. Twarde soczewki kontaktowe należy zdjąć przed podaniem leku i założyć co najmniej 15 minut po podaniu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przemijające zaburzenia widzenia, pieczenie, podrażnienie miejscowe. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Skutki uboczne Liposic Fluid MP: Przemijające zaburzenia widzenia, pieczenie, podrażnienie miejscowe. Lek może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Poinformuj lekarza gdy lek Liposic Fluid MP: Jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Dotyczy:
  • oko,
  • suchość oka,
  • żel,
  • suche zapalenie rogówki,
  • zapalenie spojówek.

Definicja Carbomerum: Co to jest Liposic Fluid MP lek w Skutki uboczne L .