nasodren skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest uwalnia odpływ zalegającej wydzieliny z nosa i zatok przynosowych.

Czy pomocne?

Leczenie Nasodren

Nazwa zagraniczna Nasodren:
Składniki leku Nasodren: liofilizowany wyciąg z fiołka alpejskiego
Forma leku Nasodren: aerozol do nosa
Kategorie:Wyroby medyczne
Specjalność:
  • Medycyna rodzinna,
  • Alergologia.
Efekty pożądane Nasodrenuwalnia odpływ zalegającej wydzieliny z nosa i zatok przynosowych
Podobne do Nasodren: Nasodren, aerozol do nosa, 1 zestaw (50 mg liofilizatu + 5 ml rozpuszczalnika)
Zamienniki Nasodren:
Instrukcja Nasodren stosowanie:Wspomaga terapię niedrożności przewodów nosowych spowodowaną obrzękiem błony śluzowej i zaleganiem gęstej wydzieliny w przebiegu ostrego nieżytu nosa oraz ostrego zapalenia zatok przynosowych.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Gotowy roztwór można przechowywać w lodówce do 16 dni. Nie należy dopuścić, aby preparat dostał sie do oczu lub ust. Nie jest wskazane stosowanie u dzieci poniżej 5 roku życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Po podaniu produktu może pojawić się miejscowe podrażnienie czy pieczenie, kichanie oraz zwiększona ilość wydzieliny z nosa. W trakcie pierwszych dwóch godzin po zastosowaniu preparatu należy unikać prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi maszyn z powodu pojawienia się znacznie zwiększonej ilości wydzieliny z nosa.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz alergię na fiołki, pierwiosnki i inne gatunki z rodziny Primulaceae, gdy masz polipy lub torbiele w nozdrzach lub w zatokach przynosowych.
Dawkowanie Nasodren:Zewnętrznie. Gotowy roztwór można przechowywać w lodówce do 16 dni. Nie należy dopuścić, aby preparat dostał sie do oczu lub ust. Nie jest wskazane stosowanie u dzieci poniżej 5 roku życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Po podaniu produktu może pojawić się miejscowe podrażnienie czy pieczenie, kichanie oraz zwiększona ilość wydzieliny z nosa. W trakcie pierwszych dwóch godzin po zastosowaniu preparatu należy unikać prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi maszyn z powodu pojawienia się znacznie zwiększonej ilości wydzieliny z nosa.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz alergię na fiołki, pierwiosnki i inne gatunki z rodziny Primulaceae, gdy masz polipy lub torbiele w nozdrzach lub w zatokach przynosowych.
Skutki uboczne Nasodren:Po podaniu produktu może pojawić się miejscowe podrażnienie czy pieczenie, kichanie oraz zwiększona ilość wydzieliny z nosa. W trakcie pierwszych dwóch godzin po zastosowaniu preparatu należy unikać prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi maszyn z powodu pojawienia się znacznie zwiększonej ilości wydzieliny z nosa.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz alergię na fiołki, pierwiosnki i inne gatunki z rodziny Primulaceae, gdy masz polipy lub torbiele w nozdrzach lub w zatokach przynosowych.
Poinformuj lekarza gdy lek Nasodren:Gdy masz alergię na fiołki, pierwiosnki i inne gatunki z rodziny Primulaceae, gdy masz polipy lub torbiele w nozdrzach lub w zatokach przynosowych.
Dotyczy:
  • wydzielina,
  • alergia,
  • obrzęk,
  • zatoki,
  • kichanie.

Definicja : Co to jest Nasodren lek w Skutki uboczne N .