eukariotyczny czynnik co to znaczy
Definicja eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor Tu). Czym jest.

Czy pomocne?

Definicja eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor Tu)

Co znaczy EUKARIOTYCZNY CZYNNIK ELONGACYJNY 1 (ANG. EUCARYOTIC ELONGATION FACTOR TU):

Skrót polski
eEF-Tu

Skrót
eEF-1

Definicja Elafina (Ang. Elafin, Skin-Derived Antileukoproteinase):
Co to jest Opis hasła 1)kwasoodporne białko zasadowe (57 reszt aminokwasowych), silny inhibitor elastazy z leukocytów ludzkich i trzustki świni. Jego sekwencja wykazuje 38% homologii z C-końcową częścią anty eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor tu) co to jest.
Definicja Egzonukleaza Lub Eksonukeaza (Ang. Exonuclease):
Co to jest Nazwa niezalecana - egzonukleaza Opis hasła patrz: eksonukleaza eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor tu) definicja.
Definicja Ektoenzym (Ang. Ectoenzyme):
Co to jest stanowiący integralne białko błony cytoplazmatycznej, o centrum aktywnym zwróconym na zewnątrz komórki. Może działać w pozakomórkowym metaboliŸmie swego substratu, albo jako receptor i stanowić eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor tu) co znaczy.
Definicja Ekstremozymy (Ang. Extremozymes):
Co to jest Opis hasła szczególnie odporne enzymy, które pozostają czynne w ekstremalnych warunkach ciepła, zimna, ciśnienia lub rozpuszczalności eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor tu) słownik.
Definicja Emfigen BB (Ang. Emphigen BB):
Co to jest Opis hasła detergent, użyteczny w solubilizacji i biochemicznej analizie kreatyn eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor tu) znaczenie.

Czym jest eukariotyczny czynnik elongacyjny 1 (ang. eucaryotic elongation factor Tu) znaczenie w Słownik na E .

  • Dodano:
  • Autor: