nerwovit phytopharm skutki co to znaczy
Definicja skład. Co to jest rozkurcza mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, uspokajające.

Czy pomocne?

Leczenie Phytopharm Nerwovit

Nazwa zagraniczna Phytopharm Nerwovit:
Składniki leku Phytopharm Nerwovit:
 • liść mięty,
 • ziele krwawnika,
 • korzeń kozłka lekarskiego,
 • szyszki chmielu,
 • liść melisy.
Forma leku Phytopharm Nerwovit: mieszanka ziołowa
Kategorie: Ośrodkowy układ nerwowy
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Phytopharm Nerwovit
 • rozkurcza mięśnie gładkie przewodu pokarmowego,
 • uspokajające.
Podobne do Phytopharm Nerwovit: Phytopharm Nerwovit, mieszanka ziołowa fix, 2,5 g, 20 szt
Zamienniki Phytopharm Nerwovit:
Instrukcja Phytopharm Nerwovit stosowanie: Stany niepokoju, zaburzenia snu (zwłaszcza trudności w zasypianiu), stany skurczowe przewodu pokarmowego spowodowane napięciem nerwowym.DAWKOWANIE:Doustnie. 5 g mieszanki (2 torebki) zalać w termosie 500 ml (ok. 2 szklanki) wody. Odstawić na 20 minut. Pić 2 razy dziennie (rano i wieczorem) po 1 szklance naparu lub tylko wieczorem, pół godziny przed snem. Dzieci od lat 12  2 razy dziennie 1/2 szklanki naparu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Ze względu na obecność w mieszance ziela krwawnika u osób wrażliwych może dojść do powstania odczynów alergicznych. Sporadycznie mogą wystąpić reakcje nietolerancji na korzeń kozłka („odbijanie”). Preparat może upośledzać sprawność kierujących pojazdami i obsługujących urządzenia mechaniczne w ruchu przez około 2 godziny po przyjęciu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy wykazujesz nadwrażliwość na składniki preparatu, w tym na terpeny i/lub pyłek roślin z rodziny złożonych (Asteraceae=Compositae).
Dawkowanie Phytopharm Nerwovit: Doustnie. 5 g mieszanki (2 torebki) zalać w termosie 500 ml (ok. 2 szklanki) wody. Odstawić na 20 minut. Pić 2 razy dziennie (rano i wieczorem) po 1 szklance naparu lub tylko wieczorem, pół godziny przed snem. Dzieci od lat 12  2 razy dziennie 1/2 szklanki naparu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Ze względu na obecność w mieszance ziela krwawnika u osób wrażliwych może dojść do powstania odczynów alergicznych. Sporadycznie mogą wystąpić reakcje nietolerancji na korzeń kozłka („odbijanie”). Preparat może upośledzać sprawność kierujących pojazdami i obsługujących urządzenia mechaniczne w ruchu przez około 2 godziny po przyjęciu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy wykazujesz nadwrażliwość na składniki preparatu, w tym na terpeny i/lub pyłek roślin z rodziny złożonych (Asteraceae=Compositae).
Skutki uboczne Phytopharm Nerwovit: Ze względu na obecność w mieszance ziela krwawnika u osób wrażliwych może dojść do powstania odczynów alergicznych. Sporadycznie mogą wystąpić reakcje nietolerancji na korzeń kozłka („odbijanie”). Preparat może upośledzać sprawność kierujących pojazdami i obsługujących urządzenia mechaniczne w ruchu przez około 2 godziny po przyjęciu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy wykazujesz nadwrażliwość na składniki preparatu, w tym na terpeny i/lub pyłek roślin z rodziny złożonych (Asteraceae=Compositae).
Poinformuj lekarza gdy lek Phytopharm Nerwovit: Gdy wykazujesz nadwrażliwość na składniki preparatu, w tym na terpeny i/lub pyłek roślin z rodziny złożonych (Asteraceae=Compositae).
Dotyczy:
 • przewód pokarmowy,
 • napięcie nerwowe,
 • zaburzenia snu,
 • niepokój,
 • bezsenność.

Definicja : Co to jest Phytopharm Nerwovit lek w Skutki uboczne P .