żółta plamka co to znaczy
Co to jest Plamka żółta? Co oznacza tylnego bieguna gałki ocznej; jest miejscem w najwyższym.

Czy pomocne?

Co znaczy Plamka żółta

Słownik PLAMKA ŻÓŁTA: miejsce na siatkówce oka, w obrębie tylnego bieguna gałki ocznej; jest miejscem w najwyższym stopniu ostrego i precyzyjnego widzenia

Definicja Polimery:
Co to jest stanu materii. Polimery są makrocząsteczkami, gdzie powtarza się pewna określona grupa atomów zwana merem. Substratem wyjściowym do stworzenia polimeru jest jakiś związek mikrocząsteczkowy zwany plamka żółta co znaczy.
Definicja Peroksydacja Lipidów:
Co to jest podłączenie tlenu do tłuszczów (utlenienie tłuszczów), co determinuje uszkodzeniem cząsteczek tłuszczów plamka żółta krzyżówka.
Definicja Przekaźniki:
Co to jest mediatory, biologicznie czynne substancje pośredniczące w przekazywaniu pobudzenia w synapsie; należą do nich acetylocholina, aminy katecholowe, serotonina, wybrane aminkokwasy plamka żółta co to jest.
Definicja Patogen:
Co to jest czynnik chorobotwórczy (na przykład chemiczny, fizyczny, biologiczny - ((na przykład wirusy, bakterie, grzyby), wywołujący określoną chorobę plamka żółta słownik.
Definicja Peroksydazy:
Co to jest enzymy z klasy oksyreduktaz; razem z katalazą chronią organizm przed nagromadzeniem się nadtlenku wodoru H2O2 (trucizny komórkowej plamka żółta czym jest.

Czym jest Plamka żółta znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: