atlas ultrasonografii 3d/4d co to znaczy
Co znaczy ultrasonografii 3D/4D w położnictwie i?. Co to jest sztuki, nauki, tradycji i.

Czy pomocne?

Atlas ultrasonografii 3D/4D w położnictwie i ginekologii

Definicja z ang. Atlas ultrasound 3D / 4D in obstetrics and gynecology, z niem. Atlas Ultraschall 3D / 4D in der Geburtshilfe und Gynäkologie.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Medipage, Warszawa 2006, wyd. 1, Oprawa: twarda,214 str., Wymiary: 210 x 300 mm , Waga: 1.25 kg
Zagadnienia: atlas ultrasonografii 3d/4d
ISBN: ISBN 83-89769-35-2
Opis: Kliniczne położnictwo i ginekologia stanowią mieszankę sztuki, nauki, tradycji i zaawansowanej technologii. Niniejszy Atlas ma za zadanie przede wszystkim zapoznać praktykujących położników i ginekologów z nową technologią, która jest równocześnie fascynująca i frustrująca. Właściwe posługiwanie się sprzętem do badań trójwymiarowych poprzedza długi mechanizm uczenia się, stąd także nasz międzynarodowy zespół ekspertów przygotował przykładowe, wysokiej jakości obrazy i cenne wskazówki techniczne, przydatne w równym stopniu początkującym adeptom ultrasonografii, jak i specjalistom w tej dziedzinie.
Spis treści:
  • 1. Wprowadzenie do ultrasonografii trójwymiarowej i czterowymiarowej 2. Ultrasonografia trójwymiarowa i czterowymiarowa w rozrodzie człowieka 3. Ultrasonografia trójwymiarowa i trójwymiarowy doppler mocy w ocenie guzów przydatków 4. Trójwymiarowe i czterowymiarowe obrazowanie we wczesnej ciąży 5. Trójwymiarowe i czterowymiarowe obrazowanie wad płodu 6. Kliniczne wykorzystanie ultrasonografii czterowymiarowej w medycynie perinatalnej 7. Echokardiografia płodowa dla lekarza pierwszego kontaktu: wykorzystanie trój- i czterowymiarowego obrazowania w celu uzyskania sercowego indeksu przesiewowego 8. Ultrasonografia trójwymiarowa i czterowymiarowa w ciąży mnogiej 9. Trójwymiarowa ultrasonografia w ocenie mózgu noworodka

Czym jest znaczenie w Słownik na A .